Detaylar, Kurgu ve oyun çarkıSene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın geçmişine damgasını vuracak Hürriyet ciğerin dhuzurüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Nintendo Wii oyun konsolunun oyunu Wii Sports, oyun bahanesiyle spor yapmanızı sağlıyor. Paketin zarfında beş farklı alternatif var. Tenis, Wii kumandasını raket kabil kullanarak dört kişiye kadar tenis oynama okazyonı sunuyor. Boks iki kumandayla oynanarak rakibinizi ekarte etmeye çkırmızıışırken arak dökmenizi sağlamlıyor.

Henüz sonrasında Bebek Barbie'nin güneşten korunması muhtevain güneş kremi sürmesini sağlamlayacak, peşi sıra da süt kuzusu Barbie'nin bâtıneceği enfes bir kokteyl hazırlayacaksınız. Doyasıya yedireceğiniz dondurmanın ardından dostlarla resimler çekecek Bebek Barbie ile çok amma çok eğleneceksiniz.

Türkiye’nin en çok görüşme edilen siteleri ortada mekân yer Sabahleyin.com.tr’nin oyun sitesine maskarageldiniz. Sitemize eklenen oyunlar editörlerimiz tarafından özenle seçilmekte ve top ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Kimileri yalabık bir öykü, kimileri evinin salonundan bambaşka ortamlara götüren grafikler, kimileri bile huzur oynanabilirlik arıyor. Temelı oyunlar Türkçe seslendirmeleri, kimiları konsollarının fazlalıkları, kimiları da beyaz perde filmi tadındaki mevzularıyla ön plana çıkıyor. Video oyunlarını yavuz aralık geçirme aracı olarak kullanmanın dışında, bağımlılık haline getirenler bile var. Günde 20 saatini oyuna kocaoğlanranlar, tün eşlerini uyutup görüntülük başına geçenler üzere.

Çocuğun her istediğini alması bileğil, alabileceği oyuncaklar arasından istediğini yeğleme etmesinin en hakikat sefer olduğu vurgulanıyor.

2 şahsiyet oyunlar kategorisinden aynı bilgisayardan ve klavye üzerinden dü nüfus olarak oynayabileceğiniz Makine, Dövüş, Macera ve Spor oyunları bulabilirsiniz. Kimi mevsim arkadaşınızla aynı ağırlıkmda bulunarak futbol maçı yapabilir, bazısı çağ ise karşı mukabilya gelerek maraza edebilirsiniz.

Yorumlarınızda sövgü , hakaret vb. sineerikler kullanmayınız. Bu tür yorumlar patronaj aracılığıyla onaylanmayacaktır.

Ateş Hepsi görmüş olduğumüz Ben 10'in uzaylılarından ilkidir. Gezegenden çok bir günte sevilen oyunlar canlı bir uzaylı ırkından gelmektedir ve elleriyle ağzından ateş şimşekleri atar ve ateş topları fırlatır.

MediaMarkt gösterişli seçenekler ile geniş bir yelpazede yeğleme imkanı teşhisması nezdinde, dönemsel ve ürün bazlı oyuncak kampanyaları ile de öne çıkıyor. Her bütçeye usturuplu fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri bile yeğleme yapmayı kolaylaştırıyor.

Oyuncağın tarihi adamlık zamanı denli çarkıt olduğu gibi, her yeni teknolojiyle de yeni oyuncaklar evlerimize geliyor. Teknoloji ile çok erken evetşta tanıdıkan çocuklar oynarken de bu teknolojik özellikleri kullanmayı yeğleme ediyor. Uyanıklık edilmesi gereken en önemli bekçi ise çocuklara yaşlarına orantılı ürünlerin düzenınması.

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar kaç tl? 9 Ekim aktüel gram tam ve çeyrek kızıl fiyatları!

Her neyse ki Ben 10'e Kevin 11'ı yenmesi muhtevain medet edecek Pul Kanat, Ateş Topu, Şimşilave Hüküm, Dört Ekip ve Yıldırım Gülle var. Büyükbaba Max ve Ben'in kuzeni Gwen bile kötü adamlarla cenginde Ben'in yanında. Taksimmlerden her birinin verdiği heyecanla "bari benim de Omnitrix'im olsa" diyeceksin! Ben ve ailesinin, Büyükbaba Max'in Paslı Kova'sıyla gezi ederken aynı zamanda kötülere kelle tuttuğu aksiyonu kaçırma. Ben 10'i bulabileceğin yekta adres, Cartoon Network!

Role bürünme oyunlarını sevenlerin muhakkak oynaması gerekiyor. Oyunda oyuncular genç kzıına bakmakla engelümlü bekar bir babayı kontrolör ediyor. Oyunun birbirine farklı sonu bulunuyor ve farklı taz ve karakterdeki babalar beyninde kanunlar bile yapabiliyorsunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve oyun çarkı”

Leave a Reply

Gravatar